O Nas

żłobek Maya w PoznaniuWitamy Państwa na internetowej stronie Niepublicznego Żłobka „Maya” przy ulicy Łowickiej 2/1 W Poznaniu. Jest to mała, kameralna placówka, w której jasne í przestrzenne pomieszczenia sprawiają, że każdy poczuje się jak domu. Tylko 15 miejsc dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 4 lat.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która troskliwie zadba o bezpieczeństwo i edukację Państwa pociech oraz zatroszczy się o właściwą opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą. Indywidualne podejście natomiast z pewnością przyczyni się do poznawania i odkrywania talentów każdego z Dzieci.

Wierzymy, że jakość ma znaczenie, dlatego Żłobek „Maya” to baśniowe miejsce, w którym każdy kolor, wyposażenie oraz metodyka zabaw zostały dostosowane indywidualnie do Wieku Państwa pociech. Cenny czas spędzony z nami został podzielony tak, aby wszystko stanowiło idealne warunki stymulujące harmonijny rozwój Maluszka.

    Dlaczego  Maya?

Maya to moja maleńka ( W tej chwili 5 letnia) przyjaciółka . Spędzałyśmy razem mnóstwo czasu i obserwowałam , jak Maya codziennie dokonuje nowych, niezmiernie ważnych odkryć. Była oczarowana, kiedy po raz pierwszy zobaczyła tęczę. Zachwycił ją widok kropli rosy, w której odbijał się promień słońca. Rzeczy, na które, my dorośli nie zwracamy już uwagi potrafią być niezmiernie ważne i niezwykłe dla Dziecka. To moja Maya zainspirowała mnie do tego, żeby otworzyć  żłobek i dzięki temu pomóc małemu człowiekowi odkrywać otaczający go świat.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Regulamin

Zobacz szczegóły regulamin żłobka Maya

czytaj więcej

 

Facebook

Ciekawy co się u nas dzieje? Zobacz też.

czytaj więcej

 

Karta zgłoszenia

Pobierz dokument karty zgłoszenia twojego dziecka.

czytaj więcej

 

Napisz do Nas

 Masz pytanie? Skorzystaj z formularza i napisz do nas.

czytaj więcej

 

Statut

Statut naszego żłobka "Maya" w Poznaniu.

czytaj więcej